MAESTRO CLUB Kolovraty

Rč ČSRS : 977

Číslo BÚ: 1031027200/5500
Banka: Raiffeisenbank a.s. , Praha 6

Živnostenský list: " Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím "

Citát

Účinek úderu nezávisí na tom, jak často a jakou silou udeříme, ale kam.

(H. de Balzac)

Termín: sobota 22. května 2010 (hala zamluvena od 8:00 do 20:00)

Prezentace: 8:00 - 8:30 přímo v hale ČVUT

Místo konání: hala ČVUT Na Julisce (Pod Juliskou 4, Praha 6), https://www.utvs.cvut.cz/spor_juli.php

Kategorie družstev:

1. Studenti oboru GK: min. 2/3 hráčů uvedených na soupisce týmu (např. 4 ze 6) musí být studenty geodetického nebo kartografického oboru střední nebo vysoké školy (např. SPŠZ v Praze, ČVUT Praha, VÚT Brno, VŠB Ostrava, ZČU Plzeň, UJEP Ústní nad Labem atd.)
  2. Absolventi oboru GK: min. 2/3 hráčů uvedených na soupisce týmu (např. 4 ze 6) musí být absolventy GK oboru libovolné střední nebo vysoké školy
  3. Geodetické firmy: min. 2/3 hráčů uvedených na soupisce týmu (např. 4 ze 6) musí být zaměstnanci geodetické firmy
Týmy z kategorie 1 mají do 31.3.2010 (při zaplacení startovného do 10.4.2010) rezervováno 5 míst na turnaji. Pokud do 10. dubna nebudou rezervovaná místa naplněna, budou volná místa na turnaji nabídnuta dalším zájemcům z kategorie 2 a 3. V případě naplnění kapacity turnaje jsou týmy registrovány "pod čarou" a budou osloveny v případě volných míst.

Startovné:

• týmy složené kompletně ze studentů (všichni členové týmu musí být studenty a tuto skutečnost doloží platným průkazem studenta) 500,-Kč,
  • ostatní týmy 1000,-Kč,
  • startovné je nutné zaplatit nejpozději do 15. května 2010 v hotovosti nebo na účet sportovního klubu (Číslo BÚ: 1031027200/5500, Banka: Raiffeisenbank a.s. , Praha 6).
    Startovné v hotovosti je možné zaplatit:
    • u Ing. Jiřího Cajthamla, Ph.D. (ČVUT v Praze, Fakulta stavební, Thákurova 7, 166 29 Praha 6 - Dejvice, místnost B867, jiri.cajthaml@fsv.cvut.cz, tlf. +420 608 772 834)
    • u Ing. Petra Součka, Ph.D. (Český úřad zeměměřický a katastrální, Pod sídlištěm 9/1800, 182 11 Praha 8, místnost 350, soucek@maestroclub.cz, tlf. +420 604 695 462)
  • platná rezervace na turnaj je až v okamžiku zaplacení startovného. V opačném případě se místo na turnaji postupuje dalšímu zájemci.

Přihlášky: viz ONLINE registrace přihlášek

Max. počet týmů: 25

Složení týmů: na soupisce může být uvedeno 6 a více hráčů, na hřišti musí být vždy 2 hráči opačného pohlaví tzn. 4+2,3+3,2+4 (ženy + muži)

Herní systém: 5 základních skupin po 5 týmech, ve kterých se bude hrát systémem každý s každým (počet zápasů v základních skupinách: 50), bude následovat play-off, do kterého postoupí první 3 týmy ze všech skupin, viz schéma (počet zápasů v play-off: 15). Ostatní týmy budou hrát malé play-off o 16. místo, viz schéma (počet zápasů v malém play-off: 9).

Pravidla: Pravidla turnaje ( pdfpdf , docdoc )

Rozhodčí: zápasy budou rozhodovat profesionální rozhodčí (min. 3. třídy volejbalu)

Občerstvení: bude zajištěno formou bufetu (provozovatel Jaroslav Vojíř [ičo: 45876428], Masarykovo náměstí 33, 25164 Mnichovice) přímo v hale (v jedné z šaten), bude možné zakoupit standardní pivo, limo, párek atd. Nápojový a jídelní lístek bude zveřejněn později.

Ceny pro vítěze:

• První tři týmy získají poháry pro vítěze a věcné ceny.
  • Každý tým získá věcné ceny!

Další informace: V hale je nutné hrát v halové obuvi se světlou podrážkou! V hale bude k dispozici cca. 15 volejbalových míčů (pokud máte možnost, přineste si vlastní, míčů není nikdy dost :-) k rozcvičení.

Dnes: 21. 10. 2017

Partneři klubu
Poskytovatelem hostingových a housingových služeb je společnost IGNUM - ještě lepší hosting

Mapové podklady na náš server poskytuje Kartografie Praha, a.s.

Hlavním internetovým partnerem našeho klubu je Sportovní server RSPORT

Partneři turnaje
Generálním partnerem turnaje je firma GEFOS a.s.

Hlavním partnerem turnaje je firma Geodézie Česká Třebová s.r.o.

Partnerem turnaje je firma AZIMUT CZ s.r.o.

Partnerem turnaje je Domov sv. Anežky,  o.p.s.

Partnerem turnaje je Studentská grantová soutěž (SGS) ČVUT v Praze

Partnerem turnaje je Sportovní server RSPORT

Partnerem turnaje je Katedra mapování a kartografie, FSv ČVUT v Praze

Mediálním partnerem turnaje je časopis GeoBusiness.

Mediálním partnerem turnaje je časopis GeoBusiness

Mediálním partnerem turnaje je časopis Zeměměřič.

Mediálním partnerem turnaje je časopis Zeměměřič

Mediálním partnerem turnaje je spravodajský portál slovenskej a českej geokomunity Geoinformatika.sk.

Mediálním partnerem turnaje je Informačný portál Geofórum - geoinformácie v priestore.

Návštěvnost

Web site powered by phpRS                 Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

Připomínky a dotazy ke stránkám zasílejte na adresu webmaster@maestroclub.cz.

MAESTRO CLUB Kolovraty © 2005 - 2010. Připojeno přes IGNUM - ještě lepší hosting